mhigh e30

mhigh

Wed Jul 11, 2018 8:22 pm

Tātad pēc ļoti ilga laika sanāk man arī uztaisīt postu par savu tricāru!
Tiku pie šī aparāta laikam 2016 gadā!
Izlaiduma gads 1987
Kkas no MTech 1
Dzinējs M20b25
Virsbūves tips, skaists Sedans :D nezinu vienmēr patikuši sedani!
Krāsa, Ja nemaldos Delphinblue! kkas tads!

Par auto stāvokli, pašā iegādes sākuma bija ta kad auto var teikt bija uzturēts okey vizuāli kā arī salonu diezgan normals, protams pie šiem gadiem beņķi ir izsēdēti utt, bet tas mani īpaši neuztrauc, Motors neteikšu ka strādāja labi, rīstījās pie augstiem abgriezieniem , rija eļlu ka nenormals, un vel šādi tadi sikumi, protams taisāmi. Ar to visu tiku galā pāris mēnešu laikā un motoriņš atkal atguva sparu!
Te būs starta bilde, vienīgā kas palikusi no iegādes!
Image
Un tālāk jau stāsts cits auto tika reģistrēts ārpus LV
Zināju ka auto nepaliks tāds kā viņš tik iepirks , vienmēr un visiem tā bus ka gribas savu roku pielikt lai auto izskatās savām acīm tīkamāks.
Tātad sākotnēji tika veiktas nelielas vizuālās izmaiņās kā piemēram priekšējie lukturi, nezinu, esmu laikam vecmodīgs bet gribēju dabūt dzeltenos lukturus šim, pēc ilgas meklēšanas atradu, lēti nebija taču biju apmierināts ar rezultātu!
Protams lietos diskus Brock B2 atstāju jo reāli patīk viņi, taču krāsu nomainīju uz Chery Red Black Pearl.
Un Shadi tadi siki vizuali knifi tika pielaboti!
Image
Image
Image
Image
Tālāk sapratu kad ar stoc m20b25 man biki kkā pa maz vajag kko vairāk, tad nu ieplānoju jātaisa turbo šur un tur pec laika jau iepirku citu motoru, lai varu braukt ar šo un tai pat laikā būvēt otru !
Par cik būvēju pats priekš sevis naudu nežēloju un detaļas visas tika pirktas jaunas lai motoriņš principā justos jaunāks un možāks!
Neliels uzmetums par to kas motorā iemests no Performance detaļām

Galvasblīve Cometic MLS 3,5mm
Šāles - King Racing (gan kloķenei gan virzuļiem)
Virzuļi, klaņi- Viseco
Galvas skrūves un klaņiem- ARP
Inžektori - bosch 650cc
Sadalene- Dbilas 272,282
Turbīna - Borgwarner s200sx
Blow off - HKS
izpludes kolektors - CXRacing tik tiko derēja
Wastegate - 38 mm Tial
Downpipe - pašdarinājums
Lambda - AEM 30-0300
Vadība - MS2PNP
Rokeri- Ireland Enginering Heavy duty
Sajūgs- ClutchXperts Stage 5 ceramic, nez redzēs kas turbūs
Interkuleris- China!! Un neko dargāku ari nevajag jo funkciju pildīs
Eļlas dzesēšanas radiators!!
Sveces no super 4 nomainiju uz iridium!
Hmm ja kko piemirsīšu vēlāk pierakstīšu tebus dažas bildes!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Motors tika izņemts aptuveni nedēļu atakaļ, ielikts neilgi pēctam protams skrūvēšanas darbi palikuši daudz pietrūkst uz doto momentu visādi sīkumi utt bet domājāms pec 3 nedēļām pirmais startups!
Nedaudz bildes ieskatam
Image
Image
Image

Interkūlerim uz doto momentu neadekvāta vieta tāču uz doto momentu funkciju pildīs!
Image
Image

CXRacing izplūdes kolektors der bet nekādu lielo turbinu neuzbāzīsi neko negriežot utt!
Image
Image
Image

kkas no interkulera novietojuma velreiz
Image

Uzliekot priekšu atpakaļ viss der perfekti un nekas nekur netraucē!
Image

Pēdējais kas darīts ir darinātas ieplūdes trubas 3 collu ar visu lai der brivgaitas regulātors utt!
Image
Image

Daudzi man ir teikuši vajadzēja svapot M50 motoru un to turbotizeet, teikšu godīgi mani tas motors nesimpatizē un reali vizuali šis patīk labāk, vecuma piegarša!

Un protams turpinājums sekos!
(OO=[][]=OO)
BMW 325i M20B25Turbo :o :o :o :twisted:
Richux

Thu Jul 12, 2018 4:48 am

Labs, labs! M20 un vēl turbooo. Fooorši.. Lai tik iet viss skaisti;)

Nu par vizuālo, man laikam pirmajā bildē labāk simpatizēja;) Bet tā citādi, cepuri nost par sadarīto, lai tur! 8-) ;)
pekinens

Thu Jul 12, 2018 5:34 am

Super 🤘 interkūlera risinājums arī labs. Būs monstriņš. Latvijā arī šitas būs kādreiz?
SirER

Thu Jul 12, 2018 7:01 am

Nice!
e30 316 coupe
mhigh

Thu Jul 12, 2018 1:15 pm

pekinens wrote:
Thu Jul 12, 2018 5:34 am
Super 🤘 interkūlera risinājums arī labs. Būs monstriņš. Latvijā arī šitas būs kādreiz?
Hi, paldies! Ja viennozīmīgi, gribu pabeigt un aizlaist uz kādu no E30.lv saietu, vienalga vai tas būtu sezonas atklāšana vai nobeigums! :)
(OO=[][]=OO)
huliits

Thu Jul 12, 2018 1:57 pm

Aparāts labs :o
Kādas aptuvenās izmaksas uzbūvēt šādu motoru? :?:
mhigh

Thu Jul 12, 2018 6:10 pm

huliits wrote:
Thu Jul 12, 2018 1:57 pm
Aparāts labs :o
Kādas aptuvenās izmaksas uzbūvēt šādu motoru? :?:
Nerēķinot iekšā motora pilnīgu pārlasīšanu! Pats turbo setups ar visu kas tur iekļaujas, un ECU ap 3500Euro bet vel palikusi izplūdes sistēma, bet nu tur liels cipars nebūs! ;)
(OO=[][]=OO)
mhigh

Thu Jul 12, 2018 7:59 pm

Šodien vēl šis tas padārīts uzliku pāreju ar eļlas dzesēšanas opciju un vēl lai var mērīt eļlas spiedienu, kā arī temperatūru!
Image

Plus vel domāju par vietu kur novietot visus mērītājus, tur kur parasti visi lejā liek liekas kkā muļķīga vieta jo reāli lai iečekotu vai viss ok jaskatās ķip uz turieni kur pelnutrauks, tpc man labāk likās šis variants uz paneļa, protams lec acīs citiem un nebūs ta saucamais sleeper, taču viss ir acu priekšā!
Mērītāji nav neviens lieks, bus AFR , Eļlas spiedienam, Eļlas temp, Dzes šķ temp, un Boostiņš pats! Varbūt kādam vel ir kāda ideja?
Image
(OO=[][]=OO)
jurcha

Fri Jul 13, 2018 8:52 am

Baigi labs! Prieks skatīties! 8-) :) :P
pekinens

Fri Jul 13, 2018 8:14 pm

tad kad brauksi uz dačikiem neskatīsies. labāk nebojā paneli.. tāpēc jau tie dačiki ir kā nu kuram :) ne par velti rallija mašīnām dačiki ir stūrmaņa pusē, jo gāžot neredz neko, nu varbūt izņemot šiftera lampu, kas spiež acīs :D .. Tev nav sporta mašīna, bet tāpat pedālis grīdā būs... paārdies uzmet aci uz pelnutrauka vietu un ārdies tālāk :D
Post Reply