Estonia 14th annual summer event 06-08.07.2018 at Laulasmaa SPA

Post Reply
User avatar
Baibuks
Posts: 22
Joined: Fri May 04, 2018 12:59 pm

Fri May 18, 2018 6:42 pm

Labas dienas e30 biedri un entuziasti!

Kā ierasts, arī šogad Igaunijas klasisko BMW klubs mūs aicina piedalīties vasaras sabraukumā. Šogad tas norisināsies Laulasmaa - nieka 308km attālumā no Rīgas. Tādēļ nebēdā, ka pēc nostāvētas dienas rindā, neesi ieguvis nevienu biļeti uz Dziesmu un deju svētku koncertiem, bet brauc uz Igauniju apskatīt kaimiņu auto!

Image

Interesē?
Info meklē šeit - http://foorum.bmwclassic.ee/viewtopic.php?f=12&t=12838

Tik nenokavē - pieteikšanās līdz 10.06.2018! :!:
You can't treat a car like a human being - a car needs love. (Walter Röhrl.)
User avatar
Baibuks
Posts: 22
Joined: Fri May 04, 2018 12:59 pm

Mon May 28, 2018 4:53 pm

Atklāšanas pasākums aizvadīts, nu var domāt par pārējām gada aktivitātēm. :) vēl joprojām aktuāls Igaunijas sabrauciens! Es plānoju braukt! :) kurš vēl?
Man plāns apmeklēt tikai organizēto dienas pasākumu un nakšņot citur gan piektdienas nakti, gan sestdienas nakti. :) (sanāk lētāk) Kurš piebiedrosies? :) ;)
You can't treat a car like a human being - a car needs love. (Walter Röhrl.)
Traks
Posts: 4
Joined: Wed May 09, 2018 7:03 am

Tue Jun 12, 2018 10:27 pm

Brauks kāds vēl, izņemot Baibu un Attēlu? Sakarā ar pusmirušo forumu, kaut kā palaidu garām info.
Domāju, moš arī aizlaist prātu izvēdināt.. Gan jau igauņi vēl pieņems cittautiešu pieteikumus ;)

Plāns tāds pats, kā augstāk minēts?
Šuvejs
Posts: 4
Joined: Wed May 09, 2018 7:42 pm

Sat Jul 07, 2018 12:01 pm

Image
User avatar
Baibuks
Posts: 22
Joined: Fri May 04, 2018 12:59 pm

Sun Jul 15, 2018 10:08 am

Sveiki jaunieši!

Braucot uz vēlvienu E30 pasākumu Igaunijā, ir iespēja uzrakstīt atskaiti, kā mums gāja aizvadītajā nedēļā Laulasmā. Interesē? Lasi zemāk! :)

Uz pasākumu nolēmām doties kuplā skaitā - 4 auto un 10 cilvēku kompānijā, tai skaitā arī BMW Clubs Latvia biedri.
Image

Ar Pekinēnu nolēmām ceļu sākt jau piektdienā, lai brauciens nav tik nogurdinošs un pirmo nakti pavadīt Pērnavā. Pilsēta skaista un, kas svarīgi, automašīnu var novietot pavisam tuvu pilsētas centram. Laiks lutināja, ceļi Igaunijā super labi - pat uz vismazāko miestiņu!

Image

Nākamajā dienā no rīta pievienojās atlikusī kompānija un uzsākām ceļu uz Laulasmā.

Image

Pa ceļat atsvaidzinājām auto un noskalojām mazo putekļa kārtiņu. Jo ir nerakstīts e30 kluba likums - uz jebkuru sabraucienu ierasties tikai ar tīru auto!

Image
PS. Birste mašīnai nepieskārās!

Laiks burvīgs, kompānija jautra un neviens auto nepievīla pēc pirmajiem veiktajiem 400km. Laulasmaa ir neliela piejūras pilsētiņa ar SPA centru. Nekas tāds ievērības cienīgs... likās, ka nav no tām populārākajām vietām Igaunijā, bet SPA bija skaists. Izrādās, ka Laulasmaa igauņu valodā nozīmē "dziedošo smilšu zeme"... BMW bija rezervēts atsevišķs stāvlaukums pavisam tuvu jūrai un prom no cilvēku burzmas, lai kāds nelabvēlis nesaskrāpētu auto sānus. Ieradušās bija ap 20 mašīnām, kas ir vidējais BMW Classic Club Estonia dalībnieku skaits auto ziņā. Auto dažādi, gan pavisam, pavisam veci, gan ne tik ļoti, gan tādi, kas piedzīvojuši atdzimšanu...

Image

Image

Image

Image

Cilvēki draudzīgi un, kas interesanti, BMW Classic Club Estonia viens no dalībniekiem Arno prot arī latviešu valodu! Pēc mazas iepazīšanās un auto apskates, sākās dienas programma, kurā bija gan kloķenes mešana, gan uzdevumu pildīšana apmeklējot reģiona skaistākās vietas, kuras nemaz pats dodoties ekskursijā vai parastā izbraucienā neiedomātos apmeklēt, piemēram, bāku, pilis, dzelzceļa stacijas un citas vietas. :)

Image

Gandrīz ik uz stūra, bija arī kāda interesanta vieta, kur nobildēt auto.

Image

Un, lai bildes būtu izdevušās, ir zināms, ka fotogrāfam ir jābūt radošam:

Image

Grūti uzrakstīt kā diena pagāja, bet tas bija viens mirklis un jau vakars. Pusdienās bija zupa, un vakariņu piedāvājums SPA lielisks. Diemžēl nesaņēmām balvas par uzdevumu izpildi, bet gan mierinājuma balvas par ierašanos - kalendārus, kur, starp citu, ir arī latvju dāmas!
Apbalvošanas zālē uzmanību pievērsa mazi auto modelīši, kas citi bija mazāki par sērkociņu kastīti.

Image

Lai nu kā, ar to arī diena beidzās, citi devās mājās, citi palika pa nakti mājā ar nosaukumu - Koidu Puhkemaja. Noteikti rekomendēju! Skaista, tīra ar lielu pļavu un patīkamu klusumu, un, kas svarīgi, pa zemes ceļu jābrauc tik kādi pārsimts metri.

Image

Vakars kā jau vakars - ar e30 video, sarunām un dziriņām, tādēļ nākamais rīts sākās lēni, bet mājupceļu nolēmām braukt pa mazajiem celiņiem izpētot Igaunijas laukos. Un atkal ceļi gludi un jūra rokas stiepiena attālumā!
Image

Tā nu brīvdienas īsumā - laba kompānija un labi auto! Noteikti kaut ko nepateicu, bet, cerams, ceļa biedri papildinās! :)
Interesē piedalīties? Seko līdzi informācijai e30.lv sadaļā pasākumi! Un tiekamies!
Starp citu, BMW Classic Club Estonia nākamgad svinēs 15 gadu jubileju - jābūt interesanti!
You can't treat a car like a human being - a car needs love. (Walter Röhrl.)
Post Reply