2018.gada sezonas atklāšana 26.maijā!

User avatar
admkro
Site Admin
Posts: 39
Joined: Wed May 02, 2018 8:37 pm

Wed May 30, 2018 11:24 am

Image

Image
Gekons
Posts: 1
Joined: Fri May 04, 2018 10:29 am

Sat Jun 02, 2018 6:51 am

https://failiem.lv/f/wvdm8x8g

Kāds kadrs no manis. :mrgreen:
wheelie
Posts: 1
Joined: Tue Jun 05, 2018 4:43 pm

Tue Jun 05, 2018 10:14 pm

ar katru gadu pasākuma līmenis aug, super

PS. Atkal lomkas :lol:

PPS. Vecās tēmas ir pazudušas ar galiem?
User avatar
Richux
Posts: 19
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Wed Jun 06, 2018 9:10 am

wheelie wrote:
Tue Jun 05, 2018 10:14 pm
ar katru gadu pasākuma līmenis aug, super

PS. Atkal lomkas :lol:

PPS. Vecās tēmas ir pazudušas ar galiem?
JĀ! Dzīvā mūzika bij labs jaunums ;)
pekinens
Posts: 3
Joined: Mon May 07, 2018 12:58 pm

Wed Jun 06, 2018 9:29 pm

eu! Gekona fails ir izbeidzies? nevaru atvērt :(
User avatar
Richux
Posts: 19
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Thu Jun 07, 2018 4:45 am

pekinens wrote:
Wed Jun 06, 2018 9:29 pm
eu! Gekona fails ir izbeidzies? nevaru atvērt :(
aha ;)
User avatar
admkro
Site Admin
Posts: 39
Joined: Wed May 02, 2018 8:37 pm

Fri Jun 08, 2018 9:19 am

Gekona bilžu URL strādā ;) Tas strapcitu ir RAR arhīvs. Ja PC never vaļā instalējiet 7zip https://www.7-zip.org/
User avatar
admkro
Site Admin
Posts: 39
Joined: Wed May 02, 2018 8:37 pm

Fri Jun 08, 2018 2:44 pm

Atklāšanas video 4K!

User avatar
SirER
Posts: 3
Joined: Mon May 21, 2018 11:26 am

Tue Jun 12, 2018 6:43 am

Zolīds video!
e30 316 coupe
Links: Pulēju diskus
User avatar
Richux
Posts: 19
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Tue Jun 12, 2018 9:08 am

Super video!!!! 8-) Visu cieņu veidotājiem un dalībniekiem! ;)
Post Reply