Pērk detaļas

Post Reply
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Tue Jul 24, 2018 12:27 pm

Pērku šāda is auduma aizmugurējo sēdekli un atzveltni.
Image
PM vai 286 000 21 ja kādam kas ir.
GsBergs
Posts: 2
Joined: Wed Jul 18, 2018 10:59 am

Wed Jul 25, 2018 11:19 am

Pērku OEM paskata kasešu maģīti. Strādājošu.

PM, 20206100
pekinens
Posts: 25
Joined: Mon May 07, 2018 12:58 pm

Sun Jul 29, 2018 7:15 pm

pērku labu-ideālu viduskonsoles daļu to kur ātrumkloķis. un zem stūres virs pedāļiem liekamo paneli.
KinastsE
Posts: 3
Joined: Wed Jun 20, 2018 7:41 pm

Sun Jul 29, 2018 8:50 pm

Mekleju virsbuves blekus!! Arkas. slieksnus. Aizmuguri. Durvis. Utt.
KinastsE
Posts: 3
Joined: Wed Jun 20, 2018 7:41 pm

Sun Jul 29, 2018 8:51 pm

Bleki interese sedanam.. Feisliftam.. 29794567
DABARS
Posts: 7
Joined: Wed May 09, 2018 8:16 pm

Mon Jul 30, 2018 7:25 pm

Nopirkšu šādu paneli kas nak zem stures ! var būt ar regulatoru !
tel. 26609 878

Image
abit
Posts: 13
Joined: Mon May 07, 2018 5:57 am

Tue Jul 31, 2018 8:55 am

PĒRKU: nesabuktētu, labu Facelift aizmugures labās puses kabatas apakšu!
daļu zem bufera līdz lejas punktmetinājumiem.
PM vai 26572856
Image
m20b30 powah...
Image
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Mon Aug 06, 2018 6:52 pm

Meklēju:
# FL priekšējo miglas lukturu stikliņus no stikla!
Image

# Aizmugurējo sēdēkli ar šādu audumu, vai tikai audumu
Image

# Priekšejo elektro logu vadus līdz pogām salonā


PM vai 286 000 21
abro
Posts: 2
Joined: Wed Aug 01, 2018 8:39 pm

Thu Aug 09, 2018 8:19 am

PĒRKU! Var dārgi , ja teicamas detaļas:) E30 1986 coupe
1 Pr hroma buferis
2 M-tec 1 stūre
3 Org. audio
4 R15 style 5 diski (var pa vienam, vai nepilni kompl)
5 Orģ tepiķu komplekts
6 Miglas pr

29207871 Whatsapp
Last edited by abro on Fri Aug 10, 2018 6:00 pm, edited 1 time in total.
zaubric
Posts: 7
Joined: Fri May 04, 2018 1:49 pm

Fri Aug 10, 2018 9:22 am

Pērku:

1. Ādu ap ātrumkloķi.
2. Visus 4 paklājus.
3. Budžeta sēdinājuma setu, īsie amortizātori + atsperes, varbūt, kāds nomainījis TA setu pret ko labāku, izskatīšu visus variantus.

PM vai 293divi3007
Post Reply