Pērk detaļas

noname
Posts: 74
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sat Jun 27, 2020 8:32 pm

.
Last edited by noname on Sat Jul 04, 2020 8:13 pm, edited 1 time in total.
EddyK
Posts: 15
Joined: Sat May 05, 2018 8:44 pm

Thu Jul 02, 2020 12:22 pm

Iegādāšos spidometra aizsargstiklu vai visu instrumentu paneli ar taho 6-cilindriniekam
EddyK
Posts: 15
Joined: Sat May 05, 2018 8:44 pm

Thu Jul 02, 2020 12:23 pm

Mekleju labu m20 dzinēju sborā
noname
Posts: 74
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sat Jul 04, 2020 8:17 pm

.
Last edited by noname on Fri Jul 17, 2020 5:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Richux
Posts: 123
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Sun Jul 05, 2020 4:38 pm

Meklēju priekš cabrio
# pr. durvju ieksējās "abšivkas''
# mt2 stūri
# salona paklāju
# labo saulesargu

Piedāvājumus ar cenu, bildi un atrašanās vietu ātrākai saziņai 28600021 8-)
MarchoBIG
Posts: 12
Joined: Thu May 10, 2018 5:23 pm

Tue Jul 07, 2020 8:09 pm

Piedāvājiet M42 ieplūdes kolektoru pilnā komplektā.
M42 Kardānu.
25993953
EddyK
Posts: 15
Joined: Sat May 05, 2018 8:44 pm

Tue Jul 14, 2020 8:35 pm

Interesē priekšējo lukturu komplekts ar lēcu bez “smaidiņa” labā stāvoklī.
noname
Posts: 74
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Tue Jul 21, 2020 8:03 pm

.
Last edited by noname on Fri Jul 31, 2020 7:50 pm, edited 2 times in total.
igors1993
Posts: 2
Joined: Sun Jul 12, 2020 7:14 pm

Sun Jul 26, 2020 8:29 am

Mekleju sedans sporta kreslus.
Mtech 2 sturi
Un 2.4 d automatisko karbu
noname
Posts: 74
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Fri Jul 31, 2020 7:50 pm

.
Last edited by noname on Fri Sep 25, 2020 4:52 pm, edited 1 time in total.
Post Reply