Pērk detaļas

Milzis
Posts: 3
Joined: Sat Jun 09, 2018 4:07 pm

Mon Sep 09, 2019 12:00 pm

Labprāt nopirkšu labu nesaplēstu sportsitze coupe salonu
Waccaps aktīvs
Tel 22 nule nule 56 36
ArtursI
Posts: 4
Joined: Sat Jun 23, 2018 12:12 pm

Mon Sep 09, 2019 2:34 pm

Pērku lielo jeb 13 pogu obc pilnā komplektā.
Pm vai Whatsapp divi 8 trīs 96 trīs 77
User avatar
estoriall
Posts: 4
Joined: Wed Sep 11, 2019 8:15 am

Fri Sep 13, 2019 12:28 pm

:D
Last edited by estoriall on Wed Oct 16, 2019 11:17 am, edited 2 times in total.
abit
Posts: 21
Joined: Mon May 07, 2018 5:57 am

Wed Sep 18, 2019 6:55 am

Pērku: ''bākas aizsargu vai vēja novadītāju'', respektīvi plastmass pirms bākas, pieskrūvēts pie grīdas. kreisajai pusei. no FL modeļa.
PM vai divi6572856
Image
m20b30 powah...
Image
Domo
Posts: 1
Joined: Fri May 18, 2018 4:14 pm

Wed Sep 25, 2019 6:34 pm

Pērku m10 motora radiatoru un trubas

Piedāvājumus whatsapp 288deviņi0372
Last edited by Domo on Mon Oct 07, 2019 3:53 pm, edited 2 times in total.
ArtursI
Posts: 4
Joined: Sat Jun 23, 2018 12:12 pm

Thu Sep 26, 2019 10:53 am

Pērku m20 731 galvu!
Un m20b25 vadības bloku!
28tris96tris77
User avatar
estoriall
Posts: 4
Joined: Wed Sep 11, 2019 8:15 am

Wed Oct 16, 2019 11:18 am

Piedāvājiet, lūdzu:
*Kupejas sportsitze salonu vai tikai priekšējos beņķus, vai alternatīvus recaro, kas derētu(var būt saplēsts, galvenais glābjams)
*Vadītāja durvju melno ādas apšifku kupejai
*Visu bagažnieka apšifku arī kupejai
*Viduskonsoli ap ručņiku bez caurumiem
*Kupejai bagažnieka emblēmu jaunu
*Zem stūres plastmasu
*Melnos griestus ar lūku
Nauda ir
PM vai 29981002 (wpp aktīvs)
xzvirgzdins
Posts: 2
Joined: Fri Sep 14, 2018 8:18 am

Mon Oct 21, 2019 1:49 pm

Laba diena!

Meklēju..

M52B20/25/28 dzinēja provodku no E36 priekš E30

:!: :arrow: M50 / M50tub nederēs.

Toms 2780033septiņi - Rīga
Kalejs
Posts: 2
Joined: Wed May 23, 2018 9:18 am

Mon Nov 04, 2019 12:06 pm

Sveiki,

Meklēju e30 akumulatora aizsegu bagāžniekā.
Kādam ir ko piedāvāt?

Bilde ieskatam
Image

Mob vai wacaps 28364280
pirmiits
Posts: 2
Joined: Sun Oct 14, 2018 6:29 pm

Mon Nov 11, 2019 10:26 am

pērku m20b25 motoru. vēlams pilnā komplektācijā, bet var piedāvāt pa daļām.

26264663
Post Reply