Pērk detaļas

Utututu
Posts: 39
Joined: Wed Aug 29, 2018 7:50 pm

Mon Mar 18, 2019 8:10 pm

Pērku e30 kreiso tuvo BOSCH lukturi, der ar sasistu stikliņu, vai bez reflektoru, galvenais lai vesals korpuss.

Image
Image
Waris
Posts: 5
Joined: Sun May 06, 2018 9:09 pm

Tue Mar 19, 2019 5:42 am

Nopirkšu 51mm statnes ar atsperēm un amartizatoriem, par saprātīgu cenu.

interesē arī sedana bagāžnieka apšuvums.

22 47 85 1 seši .
User avatar
princesite132
Posts: 18
Joined: Thu May 10, 2018 6:40 am

Tue Mar 19, 2019 12:51 pm

Pēŗku;
- Hidroreiku, labā stāvoklī.
- Touringa jumta moldings, labās puses.
- No e30 318 IS - radiatora ventilatora "apvalks" (17111712623)
- Feislifta lūpa
- Touringa aizmugurējā loga tīrītāja "kātiņu" :) (61621381525)

Tel - 29723oo1
Last edited by princesite132 on Tue Mar 19, 2019 6:32 pm, edited 3 times in total.
Eliinisha
Posts: 6
Joined: Sun Sep 09, 2018 9:40 am

Tue Mar 19, 2019 1:19 pm

Mekleju prefa aizmugurejo hroma bamperu,var pliku bez moldinga.27724325
cqcmbr
Posts: 7
Joined: Mon May 07, 2018 7:49 am

Fri Mar 22, 2019 6:47 am

Interesē:
Priekšējie spārni labā stāvoklī (Var arī variantus ar sarūsējušām apakšām)
Priekšējās durvis labā stāvoklī, bez rūsas zem locījuma vietus
Standarta FL Instrumentu panelis ar tahometru benzīna dzinējam, vai arī atsevišķs tahometra modulis.
Viena Sportsitze, vēlams antracīta
Zemstūres plastmasa kautkādā stāvoklī, vēlams bez miglas slēdža
Laba atsaite priekšējām glažem un apakšas atsaite pusrāmim

PM vai Whatsapp divi_9_divi_31632
Last edited by cqcmbr on Thu Mar 28, 2019 2:07 pm, edited 1 time in total.
Sixtyone
Posts: 5
Joined: Sun May 06, 2018 3:11 pm

Sun Mar 24, 2019 8:01 am

Nopirkšu:
1) priekšējo stabilizātora stieni 20mm
2) aizmugurējo stabilizātora stieni 12 vai 14.5 mm
3) 51mm statnes
4) LSD 188 korpusā ar attiecību 3,4 - 3,6

261208četričetri vai PM
Meiris
Posts: 4
Joined: Fri Feb 08, 2019 8:42 am

Tue Mar 26, 2019 10:35 am

Meklēju detaļu nr. 4
22328640

Image
joop
Posts: 13
Joined: Sun Mar 17, 2019 1:58 pm

Tue Mar 26, 2019 6:17 pm

Interesē:
- M tech 2 370mm e30 stūre;
- priekšēja facelift bampera aķa vaciņš;
- interesanti diski 4x100 budžetā 600+;
- style 5 15”OEM kalpaki diskiem.
28377divi-deviņi-nulle. Sūtiet whatsup offerus.
bsparts
Posts: 1
Joined: Mon Mar 25, 2019 1:07 pm

Thu Mar 28, 2019 8:19 pm

Nopirkšu E30 M40 dzinēja eļļas uzsūcēju karterī, no E36 m40 neder! Detaļas numurs 11411715264
Varu nopirkt arī visu dzinēju.
Attachments
51157278_1941145032630330_8342660942378565632_o.jpg
51157278_1941145032630330_8342660942378565632_o.jpg (11.44 KiB) Viewed 1021 times
joop
Posts: 13
Joined: Sun Mar 17, 2019 1:58 pm

Fri Mar 29, 2019 8:53 am

joop wrote:
Tue Mar 26, 2019 6:17 pm
Interesē:
- M tech 2 370mm e30 stūre - nopirkta.
- priekšēja facelift bampera aķa vaciņš - nopirkts.
- interesanti diski 4x100 budžetā 600+;
- style 5 15”OEM kalpaki diskiem.
28377divi-deviņi-nulle. Sūtiet whatsup offerus.
Post Reply