Pērk detaļas

noname
Posts: 52
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Tue Nov 20, 2018 12:37 pm

Vajag vienu sadu centra emblemi uz style 5 diskiem.
Stavoklis nav svarigs. r14/r15 vienadi.
Var ari piedavat ar visu r14 cetra vaku.
Image
29900845
User avatar
huliits
Posts: 34
Joined: Sat May 05, 2018 5:15 pm

Sun Nov 25, 2018 8:14 pm

Nopirkšu pilnu m20b25 swapu.
Pm vai 27749369
User avatar
trvp
Posts: 1
Joined: Wed Nov 14, 2018 3:36 pm

Wed Nov 28, 2018 6:37 am

Pērku aizmugurējos suportus uz e30, vienu vai divus, principa nav svarigi!
DM!
takeshi
Posts: 15
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Sat Dec 01, 2018 2:30 pm

intrese e30 lielas statnes prieksa ar suportiem.
LJ1
Posts: 4
Joined: Tue Sep 04, 2018 2:56 pm

Tue Dec 04, 2018 1:03 pm

Mekleju shadow vai chrome uzlikas zem stikliem sedanam, pm
zummzumm
Posts: 3
Joined: Thu Nov 29, 2018 8:13 pm

Fri Dec 07, 2018 9:40 pm

Nopirksu:
1.Prieksejo vienu vai abus lielos suportus.(ventilejamiem br.diskiem).
2.Prieksejos el.logu mehanismus +vadus pogas. vai visu komplektu visiem 4 logiem ar pravotku visu.
3.Kreslu apsildes pogas var vel vadus piemest.
4.Recaro vai sportsitze kreslus,saplestus vai ka citadi bojatus .. der ari pa vienam.
5.Aizm disku bremzu tiltu.
Nauda ir-PM;D
whatsapp-2985774divi.
User avatar
Ritvars
Posts: 49
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Wed Dec 12, 2018 6:47 pm

Facelift sedana elektriskie logi.
Aizmugurējā palodze ar aizskaru
Zem stūres vadu nosedzošā plastmasa no versijas ar lukturu korektoru,ar visu regulējošo pogu(varu samainīt pret parasto).
sportsitze - vāciski.
sport seats - angliski.
Nevis sporzice,sportzitce,sportiziceles, un sazin vēl kas... :vēmiens:
riekstinjs304
Posts: 3
Joined: Sat Dec 08, 2018 7:05 pm

Sat Dec 22, 2018 7:52 am

Meklēju e30 m42b18 ieplūdnieku
Kā arī labu kloķeni, ja kādam ir.
User avatar
Saktinsh
Posts: 18
Joined: Fri May 04, 2018 7:13 pm

Wed Dec 26, 2018 8:08 pm

Pērku face sedana kreiso aizmugurējo durvju stiklu!
26598146, pm.
riekstinjs304
Posts: 3
Joined: Sat Dec 08, 2018 7:05 pm

Fri Dec 28, 2018 9:16 am

Par saprātīgām naudām nopirkšu lielo radiatoru
24551161/pm
Post Reply