e30.lv sezonas atklāšana 26. maijā - seko līdzi jaunumiem forumā vai Facebook
#e30lv #e30latvia #e30lvopen2018 #atklaje30sezonu2018

Laipni lūgti e30.lv forumā! Vecā foruma informācija ir pieejama šeit ARHĪVS
Lietotāju reģistrācija jāveic no jauna. Pēc reģistrācijas jāgaida administratora apstiprinājums. Ja kaut kas nestrādā ar reģistrāciju raksti uz info@e30club.eu

Pērk detaļas

Rolands
Posts: 1
Joined: Sun May 06, 2018 9:53 am

Wed May 09, 2018 2:42 pm

Pērku koka stūri un kloķi.
piedāvājumus whatsapp 22016124
Belij
Posts: 1
Joined: Wed May 09, 2018 8:52 pm

Thu May 10, 2018 7:36 am

Meklēju e30 kupejas recaro vai sportsitze salonu. Par cenu noteikti vienosimies, ja bus kads piedāvājums. Whatsapp vai 20354300
User avatar
ch00
Posts: 4
Joined: Wed May 09, 2018 8:28 am

Thu May 10, 2018 11:43 am

Pērku prefacelift aizmugurējās lampas. Interesē tikai ideālas, bez defektiem. :)
Vai arī mosh kāds var padalīties ar info kur pa sakarīgu cenu var dabūt jaunas.
Image
PM
noname
Posts: 3
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Mon May 14, 2018 5:56 pm

Vajag sekojosas lietas:
- analogo pulksteni, var but bez stiprinajuma ari.
- nesalauztu aizmugurejo zemnumura paliktni faceliftam(sedan/coupe)
- labu bezigu tepiki
- mazo negaudojoso 3.64 reduktoru
PM vai 29900845
zaubric
Posts: 1
Joined: Fri May 04, 2018 1:49 pm

Tue May 15, 2018 4:41 am

Pērku priekšējos facelift lēcu lukturus.
PM vai 293divi3007
andzhi
Posts: 1
Joined: Fri May 04, 2018 6:33 pm

Tue May 15, 2018 7:05 pm

Perku talas gaismas, kreisas puses, facelift, BOSCH lukturi.
User avatar
princesite132
Posts: 3
Joined: Thu May 10, 2018 6:40 am

Wed May 16, 2018 2:32 pm

Interesē instrumentu panelis no tiem modeļiem, kam ir lielā bākā (62l).
Vai arī tikai temperatūras radītājs.
Image
djmax
Posts: 2
Joined: Thu May 10, 2018 9:02 am

Thu May 17, 2018 7:43 am

Interesē piedāvājumi ar:
*Kreisais STARTEC lukturis
*LSD reduktors 188 3.25-3.91
*Kupejas sportsitsez
User avatar
Maakons
Posts: 1
Joined: Sat May 05, 2018 7:15 am

Tue May 22, 2018 4:13 pm

Iegādāšos:

LSD typ188 (Visu kopā, bez vāka vai tikai elementu)

2678-nulle-767 (Whatsapp)
User avatar
Richux
Posts: 9
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Wed May 23, 2018 2:22 pm

Mož kādam ir lieki priekšējo pagriezienu stikliņi. Parastie oranžie.. Galvenais, lai nav galalos salauzti. Labprāt par kko simbolisku savākšu.

Tel. 286 000 21
Post Reply