Pērk detaļas

noname
Posts: 86
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Mon Feb 01, 2021 5:50 pm

.
Last edited by noname on Mon Feb 22, 2021 9:29 pm, edited 1 time in total.
pirmiits
Posts: 7
Joined: Sun Oct 14, 2018 6:29 pm

Thu Feb 04, 2021 7:59 am

meklēju šādu kārbas kronšteinu.
Image

tel. 2626 4663
noname
Posts: 86
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Mon Feb 22, 2021 9:29 pm

.
Last edited by noname on Sat Mar 27, 2021 11:20 am, edited 1 time in total.
noname
Posts: 86
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sun Feb 28, 2021 1:08 pm

.
Last edited by noname on Sat Mar 27, 2021 11:19 am, edited 1 time in total.
pirmiits
Posts: 7
Joined: Sun Oct 14, 2018 6:29 pm

Thu Mar 25, 2021 8:12 am

pērku m20b20 ātrumkārbu no e30 ar skrūvju vietām kulisei.

tel. 2626 4663
noname
Posts: 86
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sat Mar 27, 2021 11:19 am

.
Last edited by noname on Sat Jun 05, 2021 8:20 pm, edited 1 time in total.
pirmiits
Posts: 7
Joined: Sun Oct 14, 2018 6:29 pm

Thu Apr 01, 2021 12:58 pm

pērku eļļas filtra korpusu eļļas radiatoram no m20 motora

2626 4663
noname
Posts: 86
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sun Apr 18, 2021 7:50 am

.
Last edited by noname on Wed Jun 02, 2021 9:00 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Saktinsh
Posts: 30
Joined: Fri May 04, 2018 7:13 pm

Tue May 04, 2021 8:53 pm

Pērku e30 prefacelift aizmugurējās lampas!

26598146
noname
Posts: 86
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sat Jun 05, 2021 8:21 pm

Nopirksu m20 stock kulisi.
PM vai 29900845
Post Reply