Pērk detaļas

Krumkalns
Posts: 2
Joined: Mon Jun 15, 2020 6:14 pm

Sun Oct 25, 2020 3:06 pm

Pērku m20b20 e30 izplūdi pilnā garumā PM!
serhiomartinez
Posts: 1
Joined: Thu May 17, 2018 7:46 am

Fri Nov 13, 2020 8:13 am

Pērku lielās pusasis.
PM vai 224571 deviņi septiņi
Sixtyone
Posts: 6
Joined: Sun May 06, 2018 3:11 pm

Tue Nov 17, 2020 9:59 pm

Nopirkšu
1. E30 hidro reiku + krustiņu
2. OBC II komplektu
3. Ugunsmūra izolāciju(51481916442)
4. Izolāciju zem paneļa (51481906393)
5. Karstuma izolāciju izpūtējam(51481911009)
6. LSD bloķējošo reduktoru (typ 188)
7. Pogas un vadus krēslu apsildei
8. Viduskonsoli bez defektiem

PM vai 261208četričetri
Pūcītis
Posts: 2
Joined: Mon Nov 16, 2020 5:30 pm

Fri Nov 20, 2020 8:46 am

Sveiki meklēju M20B25 motoru, ja ir ko piedāvāt PM vai raksti: 27744919

Paldies
joop
Posts: 23
Joined: Sun Mar 17, 2019 1:58 pm

Sun Nov 22, 2020 9:23 am

Pērku tikai oriģinālu šofera puses priekšējo spārnu no FL kupejas.
28377divi deviņi nulle whatsup.
EduardsB25
Posts: 1
Joined: Wed Nov 18, 2020 11:51 am

Tue Nov 24, 2020 5:06 pm

Nopirksu M20B25 gaisa masas meritaju (stradajosu) :D

Whatsapp 277332858
Pūcītis
Posts: 2
Joined: Mon Nov 16, 2020 5:30 pm

Tue Nov 24, 2020 6:51 pm

Pērku M20B25 Motora kompi, ja kādam ir ko piedāvāt : 27744919
Post Reply