Pērk detaļas

User avatar
Forwox
Posts: 3
Joined: Tue May 08, 2018 2:58 pm

Thu Jul 04, 2019 8:31 am

Iegādāšos - M42 izplūdi! Pilnā garumā, ieskaitot kolektoru. Lūgums, neizpuvušu. Attiecīgi interesē izplūde no 318is, un 318i modeļiem (arī cabrio) no USA.

PM vai 2[deviņi]811984 WhatsApp.
II67II
Posts: 15
Joined: Fri May 04, 2018 9:57 pm

Thu Jul 04, 2019 11:50 am

Nopirkšu:
prefa kupejas brūnos durvju stiklus
Is sliekšņu pasažiera puses spārna daļu
Pm vai 288trīs6951
Pastars
Posts: 5
Joined: Tue May 08, 2018 8:23 am

Sat Jul 06, 2019 8:03 am

Interesee kupejas durvju kabatinjas un arii abaam durviim triistuuriishi, kas nosedz spogulja skruuves.
MarchoBIG
Posts: 10
Joined: Thu May 10, 2018 5:23 pm

Sun Jul 07, 2019 7:15 pm

Nopirkšu:
BBS Style 5 diskus ar visiem vāciņiem.
Pilnu kruīza kontroli.
M40 motortelpas penāli priekš elektrības vadiem.
Kartonu zem stūres bez cauruma gaismu regulācijas slēdzim.
Oriģinālo magnetolu.
Oranžos pagriezienus.
Priekšējās nāsis hromētas.
FL miglas lukturus (izņemot ķīniešus).
FL bremžu ventilācijas tuneļus ar visu paspārnu.
Hella Dark lampas.
MHW aizmugurējās lampas.
Aizmugurējo atzveltni ar elkoņbalstu un pagalvjiem.
M42 ieplūdi pilnu komplektu.
M42 izpūtēju visā garumā pēc zirnekļa.
Lielo reduktoru 188 bloķi 75%
Aizmugurējā tilta siju.
Motortelpas pārsegu.
Abus priekšējos spārnus.
FL fartuku.
Is plastmasas lūpu.

Visām detaļām jābūt autentiskām BMW
Izcilā stāvoklī un pilnā komplektācijā.
25993953
Last edited by MarchoBIG on Wed Oct 09, 2019 7:51 pm, edited 1 time in total.
abit
Posts: 20
Joined: Mon May 07, 2018 5:57 am

Mon Jul 08, 2019 4:08 pm

Pērku: lietotus, darba kārtībā e30 priekšējos amortizatorus, var gan tādus kas paredzēti lielajām statnēm, gan mazajām. (ar īso štoku nepiedāvāt)
kko no koni, bilšteins utt., respektīvi spōrta! ganjau kādam ir aizķērušies.
PM vai 26572856
Image
Last edited by abit on Wed Jul 10, 2019 2:52 pm, edited 1 time in total.
m20b30 powah...
Image
sneiks
Posts: 1
Joined: Sat May 05, 2018 6:47 am

Tue Jul 09, 2019 7:52 pm

1) Pērku E30 vējstikla logu tīrītāju slēdzi ideālā stāvoklī (gan vizuālā, gan tehniskā, bet luftēm,utt)
Zvanīt, rakstīt SMS vai whatsapp divi648214O
Image

2) Pērku Bosch Motronic ECU ar 55 pinu štekeri no M20 dzinēja.
Rakstīt uz +371 2 6062574 (kad būs iespēja, cilvēks atzvanīs)
Štekera bilde
Image
User avatar
Chevalier
Posts: 3
Joined: Sat Jan 12, 2019 9:36 am

Sat Jul 13, 2019 9:48 am

Pērku mazo reduktoru, attiecība ap 3.25.
Jo tuvāk Valmiera-Salacgrīva reģionam, jo labāk.

PM/whatsapp 26446760
joop
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2019 1:58 pm

Wed Jul 24, 2019 2:48 pm

Nopirkšu:
- MHW facelift aizm. lukturus e30 coupe;
- MT1 vai MT2 stūri 37cm

2837729nulle
Last edited by joop on Wed Jul 31, 2019 3:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Richux
Posts: 110
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Thu Jul 25, 2019 4:46 am

Meklēju TYP 188 LSD reduktoru. Vēlams e30/e34 korpusā ar attiecību no 3.2x -4.10... bet izskatīšu visus variantus. Piedāvajumus PM vai labāk 286 000 21
User avatar
Richux
Posts: 110
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Wed Jul 31, 2019 9:23 am

Richux wrote:
Thu Jul 25, 2019 4:46 am
Meklēju TYP 188 LSD reduktoru. Vēlams e30/e34 korpusā ar attiecību no 3.2x -4.10... bet izskatīšu visus variantus. Piedāvajumus PM vai labāk 286 000 21
UP!!!

varu piedavāt maiņu pret 2.65 e34 korpusā:)
Post Reply