Pērk detaļas

MarchoBIG
Posts: 8
Joined: Thu May 10, 2018 5:23 pm

Sat Jan 12, 2019 8:33 pm

Aizmugurējo stiklu ar oriģinālo brūno tonējumu stiklā un veselām apsildes stīgām.
25993953
II67II
Posts: 8
Joined: Fri May 04, 2018 9:57 pm

Tue Jan 22, 2019 9:41 am

Tā kā vienas tikko aizgāja gar degunu, meklēju sportsitzes kupejai, vēlams ar ādu un apsildi. Sliktākajā gadījumā var no sedana piedāvāt.
Saplēsti interesē tikai ar apsildi.
Pm vai 288trīs6951
Sixtyone
Posts: 4
Joined: Sun May 06, 2018 3:11 pm

Tue Jan 29, 2019 10:30 am

Nopirkšu
1)51mm statnes
2)viduskonsoli bez defektiem
3)Kupejas aizmugurējo sēdekli ar galvas balstiem.
4)Vadus sēdekļu apsildei
5)Premium sound skaļruņus
6)OBC II komplektu

PM vai 261208četričetri
User avatar
FlatEric
Posts: 4
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:44 am

Tue Jan 29, 2019 12:11 pm

Last edited by FlatEric on Fri Feb 08, 2019 12:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ritvars
Posts: 32
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Fri Feb 01, 2019 5:16 pm

Nopirkšu m42 ieplūdi!
Image
Utututu
Posts: 16
Joined: Wed Aug 29, 2018 7:50 pm

Wed Feb 06, 2019 8:46 pm

Pērku priekšējo lampu korpusus, labo/kreiso pusi, hella/bosch bez defektiem.
Image

Un kreiso luktura korpusu bosch.
Image

PM- 22 000 200
Alejandro
Posts: 12
Joined: Thu May 24, 2018 6:33 am

Thu Feb 07, 2019 8:20 am

Pērku Style 5 diskus labā stāvoklī. Vēlams ar vāciņiem. Iespējama maiņa pret Rial Mesh vai BBS RA (abi komplekti atjaunoti) ar manu piemaksu.

Image

PM WhatsApp 22viens95nulle95
andzhi
Posts: 8
Joined: Fri May 04, 2018 6:33 pm

Thu Feb 07, 2019 7:12 pm

Perku pelekos "adas" absivkas touring/sedan aizmugurejiem durvim.
Var piedavat ari visas 4.
Image
Alejandro
Posts: 12
Joined: Thu May 24, 2018 6:33 am

Fri Feb 08, 2019 7:27 pm

Alejandro wrote:
Thu Feb 07, 2019 8:20 am
Pērku Style 5 diskus labā stāvoklī. Vēlams ar vāciņiem. Iespējama maiņa pret Rial Mesh vai BBS RA (abi komplekti atjaunoti) ar manu piemaksu.

Image

PM WhatsApp 22viens95nulle95
Iespējama arī maiņa pret šiem Azev R16 4x100 7.5j un 9j

Image
Post Reply