Pārdod Detaļas

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
cherbis
Posts: 10
Joined: Sat Apr 27, 2019 8:22 am

Sun Feb 02, 2020 10:50 am

RECARO uz tirdziņu. 150 eur.
Image

Image
takeshi
Posts: 24
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Sun Feb 02, 2020 11:42 pm

uz tirdzinu diski r15
https://m.ss.lv/msg/lv/transport/spare- ... 1580686747

un r16
https://m.ss.lv/msg/lv/transport/spare- ... 1580686871

un vel ir flanci 1cm biezi 2gb un 0,5cm 2gb kopa 20eiro
ja kas pm jeb 29setini61tris77
rm36house
Posts: 4
Joined: Mon Jul 08, 2019 1:09 pm

Fri Feb 07, 2020 12:01 pm

Varbūt kādam ir interese pēc labas FL sedana sarkanas krāsas motora pārsega - 40 eiro.
Aizmugures logs OEM -35 eiro.
Pakaļējais tilts ar barabāniem, pusasīm viss kopā- 30 eiro.

Sīkāk ar bildēm uz watsapp, PM vai 28304038.
Damplin
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2019 8:26 pm

Mon Mar 02, 2020 9:56 pm

Pārdodu lielo reduktoru ar LSD 188, šaibas jaunas visi gultņi un blīvslēgi jauni. Vāk nāk līdzi, bez bukses. Korpus ar melnu pulver krāsu. 3.91 atiecība. 550€ runājami.
Rakstit Whatsapp 26544690
Image
Last edited by Damplin on Mon May 11, 2020 8:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ritvars
Posts: 55
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Wed Mar 04, 2020 6:43 pm

Pārdodu m20b20 spararatu kopā ar sajūgu. 100e.
29388335
sportsitze - vāciski.
sport seats - angliski.
Nevis sporzice,sportzitce,sportiziceles, un sazin vēl kas... :vēmiens:
User avatar
Saktinsh
Posts: 28
Joined: Fri May 04, 2018 7:13 pm

Thu Mar 05, 2020 5:31 am

# Sedans/tourings priekšējie durvju apšuvumi BEZlogu caurumiem 50e

Image

E30 dūralumīnija kartera aizsargpanna 3mm bieza. Nav standarta dūralumīnijs, ir pēc cietības izturīgāks, neoksidejas, jūras klases alumīnijs. Komplektā ar stiprinājumiem.
70e

Image

Image

Image

Image

26598146, PM. ;)
pjotrs
Posts: 24
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Fri Mar 13, 2020 11:06 am

Lukturu mazgātāju (stikla turētāja) plastmasi.

17eur + omniva par 12gab.

Whatsapp: 2598860septiņi


Image
User avatar
huliits
Posts: 44
Joined: Sat May 05, 2018 5:15 pm

Sun Mar 15, 2020 2:56 pm

Priekšējais hroma buferis-90eur
Resnās statnes-60eur
Kupejas priekšējās durvis pfl,so so stāvoklī-30eur par abām
Elektriskais pulkstenis-30eur
Pm vai 27749369(wacaps)
EddyK
Posts: 12
Joined: Sat May 05, 2018 8:44 pm

Fri Mar 27, 2020 11:21 am

Labdien, kungi/jaunskungi!
Kāda pašreiz varētu būt reāla cena e30 lukturu intensīvās tīrīšanas komplektam?
ArtursI
Posts: 8
Joined: Sat Jun 23, 2018 12:12 pm

Wed Apr 01, 2020 11:34 am

Pārdots


Image

Image

Image

Image
Last edited by ArtursI on Sun Apr 19, 2020 7:47 pm, edited 1 time in total.
Post Reply