Pārdod Detaļas

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
Waris
Posts: 7
Joined: Sun May 06, 2018 9:09 pm

Wed Oct 02, 2019 7:56 pm

Image Bijušas 6cilindru universālim 35Eur


Image
getrag no 2.0 35Eur



Image
Prefa miglu vietu vāki 15Eur



Image

Image
120Eur



22 47 85 16
kozliks1701
Posts: 4
Joined: Tue Apr 02, 2019 7:13 am

Sat Oct 12, 2019 4:54 am

Ir pieejams m20b20 dzinējs ar visu apkari tanī skaitā arī gaisa filtra kaste ar masas mērītāju, izpūtēja bikses, getrag kārba.
Dzinējam šobrīd noņemts karteris un konstatēts, ka uzrautas šāles, bet kloķene ideāla, nevienas švīkas, eļļas sūknis arī bez švīkām.
Par cenu vienosimies pie apskates, atrodas Rīgā, Imantā.

Visi jautājumi pa tel 26554746


Image
User avatar
Ritvars
Posts: 58
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Sun Oct 13, 2019 2:36 pm

pārdodu abas vidus konsoles daļas. detaļa ap rokas bremzi ir bez kasetēm, ar kabatiņu.. 29388335.
Last edited by Ritvars on Wed Oct 16, 2019 3:24 pm, edited 1 time in total.
sportsitze - vāciski.
sport seats - angliski.
BuF
Posts: 1
Joined: Mon Oct 14, 2019 4:07 pm

Mon Oct 14, 2019 4:35 pm

Pardodu loti daudz detalas no BMW
MT1 stures lielas 70
MT2 stures veca tipa ( lielas) 120
MT2 stures jauna tipa ( mazas) 70
E30 panelis bez plaisam 90
E30 logu pacelaji sedan/touring 80
Pravodka logu pacelajiem 30 ( vajag taisit)
M50B25NV dzineja vadi 30 loti labi
M50B25 karteris 30
M54B30 karteris 30
E30 restauracijas uzlimes 25 par komplektu
BMW magnetolu restauracijas uzlimes
E30 oem Hartge papildus baka 200
Security uzlimes uz logiem 8 par diviem
E30 instrumenta paneli. 60 par gab
BMW magnetolas 40,40,60 visi strada ideali.
Bmw Business cd43 jauna karbaa. 400
M50B25 generators, starteris 25, 20
M50/52 dzineja kronsteini. 50
M54B30 dzineja bloks 50
Bmw forminas cepumu izgriešanai. 8 eiro par 3 formam.

2939906viens
Whatsapp, telegram.
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
cz500
Posts: 10
Joined: Mon Jul 02, 2018 8:16 pm

Sat Oct 26, 2019 8:10 pm

.
Last edited by cz500 on Sat Jan 25, 2020 8:30 pm, edited 7 times in total.
magnums
Posts: 13
Joined: Fri May 18, 2018 8:18 pm

Mon Oct 28, 2019 3:15 pm

Facelift aizm.lukturi 15e/gab
Priekšējās restes 15e/gab
Vidus konsule = 20e
Pr.bremžu suporti = 20e
Kupejas durvis 50-80e gab
Facelift fartuks - 50e
Melber r15 - 120e
Eta kloķene - 30e
m20b27 galva - 25e
m20b23 galva - 60e
m40 karteris metināts ar eļļas uztvērēju - 20e
Labs panelis, daudz dažādi moldingi, salona detaļas u.c.


Image

Image

Image
Whatsups29502861
e30chevy
Posts: 1
Joined: Thu Oct 31, 2019 1:23 pm

Fri Nov 01, 2019 10:55 am

Sveiks,

Pārdodu:

- jumta bagāžnieku, normālā stāvoklī, kādreiz stāvēja uz touringa - 50 EUR

- 4 oriģinālus diskus no BMW e30 ar lābam Kormoran M+S riepām (6-7mm atlikums), diski ir taisni un nav metināti - 130 EUR


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zvaniet vai raksties 220688diviseši
magnums
Posts: 13
Joined: Fri May 18, 2018 8:18 pm

Tue Nov 05, 2019 7:40 pm

4gab Melber r15 et12 = 140e

Image
29502861
Last edited by magnums on Fri Jan 10, 2020 10:35 am, edited 2 times in total.
joop
Posts: 23
Joined: Sun Mar 17, 2019 1:58 pm

Sun Nov 10, 2019 2:08 pm

Uz sezonas beigām notika garāžas tirīšana. Ja kāds ko pamana, kas viņam ir vajadzīgs rakstiet whatsup cenu un savaciet mantu.
P.S. reduktors ir bez bloka 4.45.
Whatsup 2837729nulle

Viss ir gandrīz notirgots. Palika tikai diski un abšivka no coupe.
Diski 80eur ar ziemas riepām kaut kādām.
Abšivka 20eur.
Abšivkas arī nav.

Diski palika pēdējais nenotirgots. Offer your price!


Image
Last edited by joop on Sat Nov 23, 2019 6:26 pm, edited 4 times in total.
rm36house
Posts: 4
Joined: Mon Jul 08, 2019 1:09 pm

Mon Nov 11, 2019 9:13 am

Pārdodu e30 facelift sedana aizmugurējo logu. Ir arī kaut kas no piekares kā šķērsstabilizatori, salona spogulis un vēl šis tas.
Ja ir interese rakstiet uz watsapp 28304038, tur arī nosūtīšu bildes. 8-)
Post Reply