Pārdod Detaļas

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
zummzumm
Posts: 3
Joined: Thu Nov 29, 2018 8:13 pm

Sun Jan 06, 2019 2:02 pm

Nopirkšu visu sedana/kūts-el.logu x4 pravotku un ja ir ari sledžus.PM/SMS 29857742
zstreet
Posts: 2
Joined: Thu Oct 25, 2018 5:38 pm

Thu Jan 10, 2019 9:19 am

E30 mazais reduktors 3.38 70e

PM vai 27018100
Last edited by zstreet on Thu Mar 07, 2019 2:51 pm, edited 2 times in total.
MarchoBIG
Posts: 9
Joined: Thu May 10, 2018 5:23 pm

Thu Jan 10, 2019 1:36 pm

PĀRDOTS
Last edited by MarchoBIG on Wed Jan 23, 2019 7:11 am, edited 1 time in total.
iivars
Posts: 1
Joined: Tue Aug 14, 2018 5:20 pm

Mon Jan 14, 2019 4:37 pm

Pārdodu facelift
priekšējo bamperi sākts labots ar moldingiem un
Pakaļējo bamperi trūkst viens moldings - 25 eiro
Vairāk bildes whatsapaa 28665003
Attachments
received_2193613704289816.jpeg
received_2193613704289816.jpeg (135.36 KiB) Viewed 684 times
Last edited by iivars on Sun Jan 27, 2019 11:33 am, edited 2 times in total.
noname
Posts: 43
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Fri Jan 18, 2019 1:18 pm

.
Last edited by noname on Sun Jan 20, 2019 1:48 pm, edited 2 times in total.
User avatar
artc
Posts: 9
Joined: Sun May 06, 2018 12:34 am

Sat Jan 19, 2019 10:35 am

Pārdots
Last edited by artc on Tue Jan 22, 2019 12:42 am, edited 3 times in total.
noname
Posts: 43
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Mon Jan 21, 2019 7:54 pm

Ir pieejama jauna facelift alpinas replika priekseja uzlika. Kvalitate laba.
Riga
120eur
29900845
Alejandro
Posts: 12
Joined: Thu May 24, 2018 6:33 am

Sat Jan 26, 2019 7:53 am

Pārdots.
Eliinisha
Posts: 3
Joined: Sun Sep 09, 2018 9:40 am

Mon Jan 28, 2019 3:22 pm

Tirgojas parefa priekšējais hroma bampers laba stavokli
Prefa miglas ar ramisiem,stikliem,vadiem bez reflektoriem
Hidro reika
Kautkadi sīkumi
Sīkāk Pm vai 273o2282
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
vap
Posts: 5
Joined: Thu May 24, 2018 1:19 pm

Tue Jan 29, 2019 9:08 am

Tirgoju absolūti jaunus priekšējus koilus (OEM resnas stātnes, KYB komponentes). Nopirku pa 450 eiro, tirgoju pa 380 eiro

288nullenulle980 viber/whatsapp

Image
Post Reply