Pārdod Detaļas

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
MarchoBIG
Posts: 9
Joined: Thu May 10, 2018 5:23 pm

Mon Nov 05, 2018 11:29 am

Pārdodu LIETOTU aizmugurējā tilta siju ar sagāzuma regulācijas iespēju. Bez buksēm.
Komplektā ar ekscentra skrūvēm. 110 Eiro
25993953

Image
takeshi
Posts: 15
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Mon Nov 05, 2018 1:48 pm

ir piejami mtech2 stiklaskiedras prieksejais aizmugurejais bampers un bagaznieka spoilers 150eiro bildes wacapa divi 976137 septini
User avatar
Ritvars
Posts: 48
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Wed Nov 07, 2018 6:37 pm

Pfl lūpa, labā stāvoklī, bez defektiem. 40 eur. PM/29388335
Image
Ir arī papildus foto pieejami.
sportsitze - vāciski.
sport seats - angliski.
Nevis sporzice,sportzitce,sportiziceles, un sazin vēl kas... :vēmiens:
User avatar
Ritvars
Posts: 48
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Mon Nov 12, 2018 3:57 pm

Prefacelift buferis labā stāvoklī. 150e. PM/29388335
Image
Image
Ir pieejami daudz un detalizeti foto ar konkrēto buferi.

PĀRDOTS
Last edited by Ritvars on Fri Nov 16, 2018 12:23 pm, edited 1 time in total.
sportsitze - vāciski.
sport seats - angliski.
Nevis sporzice,sportzitce,sportiziceles, un sazin vēl kas... :vēmiens:
zaubric
Posts: 10
Joined: Fri May 04, 2018 1:49 pm

Mon Nov 12, 2018 5:13 pm

Kupejas IS parastie priekšējie krēsli, trūkst 3 sānu vāciņi un šofera beņķim viens sāna mehānisms jāmaina - 200 eur :?:

Image

PM, bet labāk 293divi3007
Last edited by zaubric on Thu Nov 22, 2018 4:41 pm, edited 2 times in total.
325T
Posts: 3
Joined: Wed May 09, 2018 5:10 pm

Tue Nov 13, 2018 9:45 pm

Ir salona dalas no Touringa- visadi apsuvumi utt.
Labi prieksejie sedekli auduma.- 40 par gab
14” style 5 diski.- 90 par komplektu, riepas nekadas.
M40b18 motors -100

Pm vai labak 22461OO9
noname
Posts: 52
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Mon Nov 19, 2018 5:14 pm

Mainu mazo parsutu e30 370mm MT2 sturi pret AC shnitzer 3 spieku 360mm sturi vai 370mm MT1 sturi, vai vel kadu interesantu/retu sturi prieks e30.
PM vai 29900845
magnums
Posts: 9
Joined: Fri May 18, 2018 8:18 pm

Thu Nov 22, 2018 8:03 am

Šofera krēsls, audums nesaplēsts, jāiztīra = 20e
Pasažiera puses krēsls (cits audums) = 30e
PM,Bildes whatsup29502861

Image
noname
Posts: 52
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Fri Nov 23, 2018 9:17 am

.
Last edited by noname on Tue Nov 27, 2018 5:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ritvars
Posts: 48
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Sun Nov 25, 2018 6:19 pm

aizmugurējais bamperis, ir defekti hromam.
Image
Image
Ir pieejami vairāki foto,detalizētāki.
65eur. PM/29388335

PĀRDOTS
Last edited by Ritvars on Tue Jan 01, 2019 3:12 pm, edited 1 time in total.
sportsitze - vāciski.
sport seats - angliski.
Nevis sporzice,sportzitce,sportiziceles, un sazin vēl kas... :vēmiens:
Post Reply