Pārdod Detaļas

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
MarchoBIG
Posts: 9
Joined: Thu May 10, 2018 5:23 pm

Wed Sep 19, 2018 5:15 am

PĀRDOTS
Last edited by MarchoBIG on Mon Nov 05, 2018 3:47 pm, edited 1 time in total.
noname
Posts: 43
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Sat Sep 22, 2018 9:01 am

.
Last edited by noname on Sun Oct 21, 2018 8:26 pm, edited 1 time in total.
cz500
Posts: 6
Joined: Mon Jul 02, 2018 8:16 pm

Sun Sep 23, 2018 6:34 pm

Delete
Last edited by cz500 on Sun Mar 03, 2019 2:54 pm, edited 3 times in total.
aleksbolshakov
Posts: 2
Joined: Sun Aug 12, 2018 8:37 am

Mon Sep 24, 2018 9:43 am

Parpalikumi no e30
Image

Bremzes slutenes x2
Salenbloki priekseji un aizmugurejie
Gramata no 323

Viss loti leti. 22082839 , labak zvanit vai rakstit
nikkk
Posts: 7
Joined: Mon Jun 18, 2018 4:00 pm

Mon Sep 24, 2018 12:03 pm

168 4.44 lsd reduktors ar poly buksi - strādā kā vajag, vasarā mainīta eļļa (e30/kompakts)
320e
divi deviņi 363145
prodigy
Posts: 3
Joined: Mon May 21, 2018 10:46 am

Wed Sep 26, 2018 2:49 pm

pardodu kas palika no 89.g e34 m20b25 :
bosch 173 kompis- 35euro
ģenerators- 30euro
karteris- 50euro
iepludes kolektors kopā ar sprauslām- 25euro
gaisa filtra kaste- 20euro
stures past. suknis- 30euro
jauna galvas bliive, jaunas izpl un iepl kolektoru blives, varstu gumijas-60euro
vienmasu spararats-70euro
gmm- 30euro

ir ari citas detalas:
e34 dubultie vakumņiki- 25euro
tds zf karbas-30euro
benzina getrag-25euro
2.4td lielaa gatrag-30euro
e30 prefl kupejas aizmugures kreisais logs, brūngans-15euro

jekabpili, varu aizvest uz Rīgu.
28265923
Last edited by prodigy on Wed Dec 12, 2018 1:55 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Tomysss
Posts: 14
Joined: Sat May 05, 2018 1:23 pm

Fri Sep 28, 2018 7:46 am

joprojām ir labs, nesarūsējis e30 pr. kapots -40 euro,
spolējamie diski, alumīnija 4 gb R15, nav ideāli bet tolmeta cenā 50 euro *|virsū labas spolējamas riepas
tādi kā bildē aizmugurējie (4 gb)
Image
u.c. lietas no e30 sedana/kupejas virsbūvēm

kā arī labprāt samainītu PREFACELIFT kupejas durvju moldingu pret facelift moldingu (man nez kapēc ir prefa moldings uz durvīm) - kreiso

2593972 viens
Adan
Posts: 6
Joined: Wed Aug 08, 2018 5:13 pm

Mon Oct 01, 2018 6:53 am

Viss pārdots.
Last edited by Adan on Tue Oct 23, 2018 10:35 am, edited 3 times in total.
User avatar
princesite132
Posts: 13
Joined: Thu May 10, 2018 6:40 am

Mon Oct 01, 2018 8:56 pm

PĀRDODU:
Priekšējos beņkus (no abiem viens labs sanāk) 10euro
Priekšējo resti, labā puse (US spec) - 5 euro
Priekšējais kreisais pagrieziens. (jānomaina stikliņš, pārējais tip top) - 5 euro
Viss kopā - 15 euro
Bildes: https://failiem.lv/u/nfarjdg3
Atrodas Liepājā.
29723oo1
magnums
Posts: 7
Joined: Fri May 18, 2018 8:18 pm

Tue Oct 02, 2018 3:52 pm

885 galva (plika) = 120e
731 galva (ar iekšām) = 80e

mazais open reduktors 3.45 = 55e

2.7 eta Kloķvārpsta = 25e
Pilni bloki no dažādiem m20b25
m10b18 jetronic = 60e
Aizmugurējie disku bremžu plaukti = 30e abi


PM. whatsup29502861
Last edited by magnums on Mon Oct 29, 2018 5:25 pm, edited 2 times in total.
Post Reply