Disku un Riepu Tirgus

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
Waris
Posts: 7
Joined: Sun May 06, 2018 9:09 pm

Fri Jan 03, 2020 7:34 am

2GB R15 pulverkrāsoti diski ar riepām 50 Eur
Image

Image




22 47 85 16
noname
Posts: 60
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Mon Jan 13, 2020 6:53 pm

.
Last edited by noname on Mon May 11, 2020 7:19 pm, edited 1 time in total.
noname
Posts: 60
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Wed Feb 12, 2020 9:40 pm

Perku style 5 r15 4x100 centra vacinus.
PM vai 29900845
ArtursI
Posts: 8
Joined: Sat Jun 23, 2018 12:12 pm

Wed Apr 01, 2020 11:29 am

Vairs nav pieejami!
Image

Image
User avatar
artc
Posts: 13
Joined: Sun May 06, 2018 12:34 am

Sun May 03, 2020 7:11 pm

1) Style 5 R16, 5x120, OEM diski ar vāciņiem un UNIROYAL 205/45/r16 6-7mm riepām, viens disks jāvalcē, pārējie iepriekšējā sezonā izvalcēti - 250 EUR
Image
Image
Image
Last edited by artc on Sun May 17, 2020 12:16 pm, edited 3 times in total.
takeshi
Posts: 24
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:32 am

Mon May 04, 2020 9:46 pm

pardodu disku starplikas 2x 1cm un 2x 0,5 15eiro. pm
Post Reply