Disku un Riepu Tirgus

Forum rules
Sludinājumu noteikumi:
1. Neatkārtoties
2. Norādi cenu
3. Norādi telefona numuru
4. Komercsludinājumi nav atļauti (tikai saskaņojot)
User avatar
oskarz
Posts: 1
Joined: Sat May 05, 2018 12:07 pm

Tue Nov 06, 2018 1:18 pm

Sveiki! Varbūt nepareizā vietā jautāju, bet ceru kad kāds palīdzēs. Intresē vai kāds nevar ieteikt labu , ļoti labu disku restaurātoru, vai arī kantori!?!?
Last edited by oskarz on Sun Nov 11, 2018 1:00 pm, edited 1 time in total.
noname
Posts: 43
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Tue Nov 06, 2018 2:43 pm

oskarz wrote:
Tue Nov 06, 2018 1:18 pm
Sveiki! Varbūt nepareizā vietā jautāju, bet ceru kad kāds palīdzēs. Intresē vai kāds nevar ieteikt labu , ļoti labu disku restaurātoru, vai arī kantori!?!?
28352992
Cilveks nodarbojas ar kvalitativu disku atjaunosanu.
User avatar
Ritvars
Posts: 41
Joined: Fri May 04, 2018 5:36 pm

Wed Nov 07, 2018 6:42 pm

Pārdodu četras riepas, divas Continental, un divas Nankang. 175/65/14. 6-7mm. PM/29388335
Image
Ir arī papildus foto pieejami.

PĀRDOTS
User avatar
Atmo
Posts: 3
Joined: Mon Oct 29, 2018 7:56 am

Mon Nov 12, 2018 6:39 pm

4gab 4x100 R14x5.5j e30 bleķinieki ar ļoti maz brouktām ziemas riepām 185/60
Viens pāris hankook winter ipike rs
Otrs pāris Antares grip 20
atlikums visām 4 riepām ap 7mm
Image

90 eur par šo komplektu



4gab 4x100 R16x7.5j Azev C diski labā stāvoklī, vāciņu nav, riepas metamas
Image
Image

130 eur par šo komplektu


295 0 deviņi seši 8-3
PM lūdzu neraksties, nevaru atbildēt.
332i
Posts: 4
Joined: Sat Nov 17, 2018 11:08 am

Thu Nov 22, 2018 10:38 am

3 e30 bleķa diski melnā krāsā ar vecām ziemas riepām 4mm
Diski piedzīvojuši tikai vienu LV ziemu
10€
DABARS
Posts: 8
Joined: Wed May 09, 2018 8:16 pm

Sun Nov 25, 2018 4:41 pm

pardodu brock b2 r16 4x100 et15 9j visi vienadi 290 ero
26609 878

Image

Image
noname
Posts: 43
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Wed Jan 16, 2019 1:22 pm

Labprat nopirktu kadus r15 4x100 diskus.
Et25 vai mazaks.
Lai nav ovali,metinati un apbruzati pa apmalem.
Alejandro
Posts: 12
Joined: Thu May 24, 2018 6:33 am

Sat Jan 26, 2019 7:47 am

Rial Mesh cross-spoke diski 4x100 R15 7J Et38 ar braucamām vasaras riepām 195/55R15.
Bez centriņiem. Atjaunoti (kantes, nav bijušas plaisas) Ganību Dambis Riepu Garāžā un nokrāsoti ar pulverkrāsu Blastā. Ar vai bez riepām.
Atrodas Rīgā, Pļavniekos.
Image
Image
Image
Cena 230 Eur zem pašizmaksas, piedāvājiet savu cenu.
PM vai 22viens95nulle95
Alejandro
Posts: 12
Joined: Thu May 24, 2018 6:33 am

Thu Feb 07, 2019 7:58 am

Alejandro wrote:
Thu Jun 28, 2018 6:34 am
Draugs pārdod platos R16 diskus. Tika pirktas priekš e30, bet nepatika, kā uz mt2 izskatās, tāpēc pārdod. Nopirka par 200 €, pārdod par 150 €.
Visi 4 9j (laikam), 4x100, centrs priekš e30 - 57,1 mm

Image

Image

Image

Zvanīt, whatsapp - 299trīs7trīs69
130 €
User avatar
FlatEric
Posts: 4
Joined: Tue Sep 25, 2018 11:44 am

Thu Feb 07, 2019 9:54 am

sold
Last edited by FlatEric on Wed Feb 20, 2019 9:54 am, edited 3 times in total.
Post Reply