pjotrs e30

User avatar
Richux
Posts: 123
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Mon Jun 22, 2020 5:16 pm

Patīkami atvērt forumu un redzēt, ka kāds kaut ko ielicis. Lai darbi sokas, kaut pa mazumiņam;) nais 8-) :)
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Mon Jun 22, 2020 7:35 pm

Richux wrote:
Mon Jun 22, 2020 5:16 pm
Patīkami atvērt forumu un redzēt, ka kāds kaut ko ielicis. Lai darbi sokas, kaut pa mazumiņam;) nais 8-) :)
:D
cqcmbr
Posts: 15
Joined: Mon May 07, 2018 7:49 am

Tue Jun 30, 2020 11:37 am

Varbūt nepamanīju, bet transporta grunti nost ņemt ir plānots?
Prieks skatīties ka virzas uz priekšu
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Wed Jul 01, 2020 10:28 am

cqcmbr wrote:
Tue Jun 30, 2020 11:37 am
Varbūt nepamanīju, bet transporta grunti nost ņemt ir plānots?
Prieks skatīties ka virzas uz priekšu
jū, to kad krāsos iekšpusi/ārpusi.

Vietās kur savienojas ar bundžu ir notīrīts, sagruntēts
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Thu Jul 23, 2020 11:18 am

Uzlikta šuvju mastika un vēlreiz nolaista apakša ar industriālo grunti.
Nākamais solis, bremžu caurules, degvielas caurules, hadene + vasks vietās kur vēlāk netiks klāt

Image

Image
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Fri Sep 11, 2020 9:57 am

fotografēts ar kartupeli

Pārpūsts pāri mastikai, savilktas bremžu trubiņas

Image

priekšas plauktos salikti āboli, aizmugures plauktos gultņi, tilti uzlikti

sapūsts vasks vietās kur netiks vēlāk klāt (pie tiltiem)

(ja kādam interesē aizmugures augšējās atsperu gumijas der no opeļa)


Image


Image

Image

Image

Image

sasmilšotas, sapirktas lietas lai tālāk hadeni liktu.

Image




Image

Image

Image

Image

Image

Image
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Sat Oct 03, 2020 4:13 pm

Salikta hadene un uzlikts beidzot uz riteņiem.

Image

Image
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Sun Nov 01, 2020 8:27 pm

Satīrīta, sagruntēta motortelpa
Image

Image

Image
pjotrs
Posts: 34
Joined: Mon Oct 15, 2018 5:59 pm

Mon Nov 09, 2020 9:15 am

Salons,bagāžas nodalījums vēlreiz izgruntēts ar industriālo (citā tonī)

Image

Image

Image
Post Reply