Richux baby M3

User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Mon Oct 01, 2018 7:56 pm

Gsp lētās. ;)
noname
Posts: 36
Joined: Tue May 08, 2018 10:19 pm

Tue Oct 02, 2018 2:51 pm

Interesanti cik daudz vini iztures. :)
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Tue Oct 02, 2018 4:23 pm

noname wrote:
Tue Oct 02, 2018 2:51 pm
Interesanti cik daudz vini iztures. :)
Nu Bračkam šādas jau tur brīdi.. Cik pedāļi nav taisīti, kā arī rullītis un 333 pasportots.. Un viņam jauda maķenīt vairāk.. nu par to cenu ir ok :P
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Tue Oct 02, 2018 4:25 pm

8-)

Image
abit
Posts: 13
Joined: Mon May 07, 2018 5:57 am

Wed Oct 03, 2018 8:28 am

noname wrote:
Tue Oct 02, 2018 2:51 pm
Interesanti cik daudz vini iztures. :)
Ja tiešām ''sportot'', tad netur viņas, bet ikdienai un for fun padžazot domāju nebūs problēmu.
ja gribas ko jaudīgāku, jātaisa uz e34 pusasīm, tās esot izturīgākas kā e30 lielās.
m20b30 powah...
Image
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Wed Oct 03, 2018 5:39 pm

Pagaidām problēmu arī ar mazajām nav bijis .. Gan jau kādu brīdi turēs, vismaz svaigas un bez luftēm 8-)
OzolsLv
Posts: 2
Joined: Wed May 16, 2018 4:15 am

Wed Oct 03, 2018 7:05 pm

Jaunās pusasis var izjaukt un ar labākas kvalitātes gultņu smēri sasmērēt, veco izmazgājot.
Ūtututu
Posts: 1
Joined: Sun Sep 16, 2018 5:44 pm

Sun Oct 07, 2018 6:32 pm

e30 ļoti smuks un protams dzinējs 8-) cik tev tur zs un nm ir ?
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Mon Oct 08, 2018 6:14 am

Paldies. ;)
Image
User avatar
Richux
Posts: 68
Joined: Fri May 04, 2018 6:36 pm

Wed Oct 10, 2018 7:38 pm

pekinens wrote:
Wed Sep 19, 2018 6:43 pm
tā var būt, ka visas bildes nerāda?
P.s. Bildes salabotas, ja kas 8-)
Post Reply