Pazūd jauda.

Post Reply
zaubric

Wed May 30, 2018 6:46 pm

Sveiki.
Motors: m20b20
Tātad jau labu laiku braukāju ar itkā ejošu, bet tai pat laikā pilnvērtīgi nefunkcionējošu motoru.
Sāpe tāda kad apgriezienos virs apmēram 5 - 5,5 rpm pazūd jauda - nekas nenotiek kaut kādā brīdi ja turi iespiestu gāzes pedāli tikai paraustas un izšauj kādu burkānu + darbojoties brīvgaitā mēdz motors no sevis līdz kādiem 2rpm uziet, kad pavelc atpakaļ pedāli atmetas normāli, bet pēc brīža atkal, tā kā čoks izvilkts būtu. :D

Tas vēl būtu pus bēda, nav ko trakot kā saka pa ielām.
Bet šo 7dien izspēlēja ar mani tricārs pigorus, un šoreiz vienkārši braucot pa šoseju, pazuda jauda un noslāpa. Un pēc tam negribēja lekt, pēc vairākiem mēģinājumiem,pieleca, bet uz miršanas robežas strādāja, tā kā slāpa nost ka gaismas tik panelī paliek un pēc mirkļa atkal strādā, bet knapi purpinot līdz noslāpst. Pāris reizes šādas līdz vairs nevarēju piedarbināt.

Turpinājumā štrope un vilkšana, kad atkal pigori. Sākumā avārijas apgaismojums strādāja normāli, bet tad ar vien vairāk kustoties uz priekšu gaismas ar vien ātrāk un ātrāk sāka midžināties, līdz brīdim kad salonā tikai relejs skanēja, un no elektronikas nekas nestrādāja. Nodomāju kad būs aķis saus, jo tomēr šosejas malā kadu 1h vairāk tusējos, un klausijos mūziku...

Tad nu sadabūju aķa lādētāju + multimetru, nomērīju aķi 12,1 par ko biju šokēts, nu ok pieliku lādēties, tad nu šodien ieliku aķi un viss griežas un notiek - tagad tikai vars neviešs uzticību kur braukt ar viņu.. + drošības pēc masa vadu uzfrišināju, lai gan diezgan svaigs bija.

Tātad jautājums sekojošs :
1. Apgriezienos jaudas zuduma + kā arī šajā gadījumā pēkšņā jaudas zuduma vainīgs varētu būt kloķenes devējs?

Varbūt kādam bijusi ļoti līdzīga sāpe.

P.S. ceru kad sapratāt mani un spēju izteikt detalizēti visu.
admkro
Site Admin

Wed May 30, 2018 6:50 pm

Sveces, sadalitajs, sadalitaja vacins un svecu vadi. Ja kaut viena no sim komponentem gluko bus tavi aprakstitie simptomi.
Ja pec so sakopsanas joki turpinas tad jarok talak.
zaubric

Wed May 30, 2018 6:52 pm

Sveces jaunas, dalītāju arī nomainiju kad pret diezgan svaigu, vadi veseli!.

Temperatūras devēji arī jauni.

Vārstu atstarpe arī pēc grāmatas vietā.

+ bāka un filtrs jauni un sūknis restaurēts, tur arī problēmai nevajag būt.

Prātā nāk ka pie vainas varētu būt kloķenes devējs vai MAFs.

kaut kad biju pie kompja pieslēdzis un tā arī man neko nepateica, ieteica tikai temp. devējus nomainīt ko izdariju, un tā ari nekas nemainijās.
Djatoms

Wed May 30, 2018 7:04 pm

Kādas sveces ieskrūvēji? Bosch vai NGK?

Es savā M20B25 iemaucu Bosch sveces, jo NGK nevieš uzticību, ir ļoti vārīgas uz pārliešanu-vienreiz pārlej dzinēju un izmet sveces. Savam GTI tā izmetu četras jaunas.

Un kā ar devēju uz 6. svečvada? nav kāds gļuks ar viņu? Pašos pirmsākumos kad sāku krāmēties ar M20 bij problēma ar viņu un līdzīgiem simptomiem. Viens tāds lieks ir, varu iedot pamēģināt. Atrodos Rīgā! :)
zaubric

Wed May 30, 2018 7:26 pm

hmm, ja nemaldos tad BOSCH arī ieliku, bet lai pārliecinātos jāizskrūvē būs.

ko domāji ar - devēju uz 6. svečvada? nesapratu ko domāji :roll:
Djatoms

Wed May 30, 2018 9:09 pm

Man ir 1.3Motronic, ja nekļūdos. Man uz 6. svečvada nāk virsū devējs, kas sūta signālu uz ECU. kura gada tev viņš ir un kāda vadība?
zaubric

Thu May 31, 2018 5:01 am

1990. gada - 1.3 metronic.

Uzmetu aci ir man tas devējs arī, pirms dalītāja.

Kā viņu var pārbaudīt un vai viņu tā pat atsevišķi var nomainaīt? :roll:

vari PM uzsist savu numuru . :)
Post Reply